SKRIVBORD, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

406032. SKRIVBORD, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Fem lådor.
Längd 120, bredd 61, höjd 78 cm.

Bruksslitage, skivan med repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fem lådor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 693