NIELS O MØLLER. Stolar, ett par, "Stol no 75", J.L. MØLLER, Danmark, 1950/1960-tal.

406006. NIELS O MØLLER. Stolar, ett par, "Stol no 75", J.L. MØLLER, Danmark, 1950/1960-tal.

Formgiven 1954. Höjd 74,5 cm.

Lättare bruksslitage. Renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Formgiven 1954. Höjd 74,5 cm.

Antal besök: 4 056