FAT, löv, 8 delar.

FAT, löv, 8 delar.
4059175. FAT, löv, 8 delar.

1 st assietter ca ø 24 cm
7 st fat ca ø 17 cm.

Bruksslitage. Små nagg under på två assietter.

Gör en kostnadsfri värdering!
4059175. FAT, löv, 8 delar.

1 st assietter ca ø 24 cm
7 st fat ca ø 17 cm.

Antal besök: 214