SOFFA , Karl Johan stil, Oskar Edv Ekelunds snickerifabriker i Virserum. 1900-tal.

405887. SOFFA , Karl Johan stil, Oskar Edv Ekelunds snickerifabriker i Virserum. 1900-tal.

Mahogny. Längd ca 200 cm. Brickmärkt.

Bruksslitage, skada vid ett av bakbenen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 240