STOL, Axet-modell, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-tal.

405871. STOL, Axet-modell, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-tal.

Originalsits, senare klädsel. Höjd 94 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 909