BORDSKANON, brons, 1900-tal.

BORDSKANON, brons, 1900-tal.
405870. BORDSKANON, brons, 1900-tal.

Kanonens längd 35 cm. Trästativets längd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 128