KORGSTOL, 1900-tal, bemålad rotting. Lös sittdyna.

4058673. KORGSTOL, 1900-tal, bemålad rotting. Lös sittdyna.

Sitthöjd 46, höjd 142 cm.

Slitage, små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 46, höjd 142 cm.

Slitage, små skador.

Antal besök: 345