FAT, 2 st, 1700-tal. Kina, dekor i underglasyrblått av blommor.

405864. FAT, 2 st, 1700-tal. Kina, dekor i underglasyrblått av blommor.

Diameter 22cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 622