OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Handarbetande kvinna, signerad B von Schwerin.
405826. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Handarbetande kvinna, signerad B von Schwerin.
59 x 44 cm.
Duken något bubblig.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 44 cm.
Duken något bubblig.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
829