SKED, silver Jonas Sjöström, Härnösand. 1790.

405785. SKED, silver Jonas Sjöström, Härnösand. 1790.

Sked, Jonas Sjöström märkt H, "J S S", kattfot, X2", längd 20,5 cm. Vikt 36 gram.

Slitage. Repor. Gravyr. Tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 511