PORSLIN, 2 delar, Masons, England.

4057735. PORSLIN, 2 delar, Masons, England.

Våningsfat, höjd ca 26 cm
Kakfat, 28 x 24 cm.

Repor, krackelyrer
Våningsfat med omfattande krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Våningsfat, höjd ca 26 cm
Kakfat, 28 x 24 cm.

Repor, krackelyrer

Antal besök: 214