BECK & JUNG. UTSTÄLLNINGSPLANSCH. COMPUTER GRAPHICS - LANDSKRONA MUSEUM 1983.

4057575. BECK & JUNG. UTSTÄLLNINGSPLANSCH. COMPUTER GRAPHICS - LANDSKRONA MUSEUM 1983.

Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007).
Signerad Beck & Jung.
Bildmått: ca 47x66 cm.
Rammått: 53x71,5 cm.

Mindre ramslitage. Med dedikation. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Beck & Jung.
Bildmått: ca 47x66 cm.
Rammått: 53x71,5 cm.

Antal besök: 183