ELSA SÖDERBERG. Miniatyrvaser, 2 st.

4057481. ELSA SÖDERBERG. Miniatyrvaser, 2 st.

Signerade ES.
Höjd ca. 3,5cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade ES.
Höjd ca. 3,5cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 178