BOCKBORD, delbart, Malaysia, 2000-tal.

4057338. BOCKBORD, delbart, Malaysia, 2000-tal.

Höjd ca 74, 190x90 cm.

Slitage, märken, fläckar, fanérskador, täckbrickor för hål saknas, skruv medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 74, 190x90 cm.

Antal besök: 137