PIEDESTAL, betsat trä, 1900-talets förra hälft.

405716. PIEDESTAL, betsat trä, 1900-talets förra hälft.

Höjd 131 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 131 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 685