SKRIVBORD, PALL, rokokostil, 1900-tal.

40564. SKRIVBORD, PALL, rokokostil, 1900-tal.

Längd 105, bredd 54, höjd 76 cm.

Nyckel saknas, slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 223