BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

405607. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 96, djup 50, höjd 80,5 cm.

Slitage, repor och märken, skiva med nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 435