FÅTÖLJ, modell F 257, Karl-Erik Ekselius för JOC, Vetlanda, 1970-tal.

405604. FÅTÖLJ, modell F 257, Karl-Erik Ekselius för JOC, Vetlanda, 1970-tal.

Längd 71 cm.

Bruksslitage, smärre repor på skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 71 cm.

Antal besök: 1 245