EDWARD TRAIN. Olja på duk. Signerad och daterad 1851.

40553. EDWARD TRAIN. Olja på duk. Signerad och daterad 1851.

Vagnsekipage på landsväg. 38 x 59 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 1 256