BARSKÅP, barockstil 1800/1900-tal.

4054812. BARSKÅP, barockstil 1800/1900-tal.

Brunbetsat lövträ, tvådelat. Kolonnformade dekorelement, överdel med spegel och glasinredning, på kulformade fötter. Längd 67,5, djup 30, höjd ca 134 cm.

Fuktfläckar(toppen), bruksslitage, ytslitage, smärre repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 350