SALVADOR DALI. Liy.

405479. SALVADOR DALI. Liy.

Färg litografi och etsning von1980 på handgjort papper 33x25 cm, VMS Albert Fiedler 72-7, re bz EA handen tecken.

bra.

Gör en kostnadsfri värdering!
405479. SALVADOR DALI. Liy.

bra.

Kunst- und Auktionshaus Schloß Hagenburg
Antal besök: 1 007