BYRÅ, mahognyfaner, England, 1800-tal.

405441. BYRÅ, mahognyfaner, England, 1800-tal.

Längd 112, djup 57, höjd 84 cm.

Slitage, skador, sprickor, kompletterad och renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 598