PIEDESTAL, gustaviansk stil, tidgt 1900-tal.

405438. PIEDESTAL, gustaviansk stil, tidgt 1900-tal.

Höjd ca 124 cm.

Slitage. fläckar, märken, sprickor. Delvis bortfallen mässingslist.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 124 cm.

Antal besök: 784