FÅTÖLJ, "Ekenäs", IKEA, 1990-tal.

4054376. FÅTÖLJ, "Ekenäs", IKEA, 1990-tal.

Sitthöjd: 45 cm.
Rygghöjd: 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd: 45 cm.
Rygghöjd: 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 742