BORDSLAMPA, troligen Erik Fleming, Sverige, 1920-tal.

405392. BORDSLAMPA, troligen Erik Fleming, Sverige, 1920-tal.

Total höjd ca 58 cm.

Slitage, repor. fläckar. Skärm med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 58 cm.

Antal besök: 965