SKRIVBORD, med uppstats, nyrenässans, 1800-talets slut.

40538. SKRIVBORD, med uppstats, nyrenässans, 1800-talets slut.

Nyckel finns, läderklädd skiva, längd 99, bredd 61, höjd 109 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 407