STURE HAGLUND. Komposition, blandteknik, olja på pannå, signerad och daterad.

405371. STURE HAGLUND. Komposition, blandteknik, olja på pannå, signerad och daterad.

23 x 32 cm.

Ytsmuts. mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 32 cm.

Ytsmuts. mindre slitage.

Antal besök: 3 422