BORDSFONTÄN, keramik, rokokostil.

4053434. BORDSFONTÄN, keramik, rokokostil.

Höjd ca 82 cm.

Bruksslitage, samt nagg och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 82 cm.

Antal besök: 237