SKÅLFAT, på fot, porslin, Kanton, Kina, 1800-tal.

405336. SKÅLFAT, på fot, porslin, Kanton, Kina, 1800-tal.

Dekor i familerosefärger och fjärilar.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar.

Antal besök: 881