MADELEINE PYK. Utan titel.

MADELEINE PYK. Utan titel.
4053257. MADELEINE PYK. Utan titel.

Olja på duk, 66x 85 cm, rammått 68 x 87 cm. Signerad M PYK samt daterad 70.

Tryckmärken, ytsmuts.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckmärken, ytsmuts.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 645