SCHACKSPEL, plast, 1900-talets andra hälft.

405280. SCHACKSPEL, plast, 1900-talets andra hälft.

Brädets storlek ca 42 x 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 841