INGEGERD RÅMAN. Vattenkaraff med gals, 3 delar, Skruf.

4052647. INGEGERD RÅMAN. Vattenkaraff med gals, 3 delar, Skruf.

Karaff, höjd ca: 24 cm. diameter ca: 6 cm.
Glas, 2 delar, höjd ca: 8,5 cm. diameter ca: 7 cm.

Mindre nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg, bruksskick.

Antal besök: 315