FÅTÖLJER, 2 st snarlika, troligen Danmark, 1960/70-tal.

405260. FÅTÖLJER, 2 st snarlika, troligen Danmark, 1960/70-tal.

Högsta höjd ca 95 cm, bredd 70 och 72 cm.

Slitage, repor, märken, klädsel/klädslar ej original, fukt/mögelskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 564