PETER DAHL. Signerad färglitografi ur mappen "Bellmans epistlar".

405239. PETER DAHL. Signerad färglitografi ur mappen "Bellmans epistlar".

Detta är epistel nr 66.
60x42cm. (Bild + text).

Bruksslitage.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Detta är epistel nr 66.
60x42cm. (Bild + text).

Bruksslitage.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 850