Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
RENÉ GUILLEMINOT. På badstranden, olja på pannå, signerad.
405206. RENÉ GUILLEMINOT. På badstranden, olja på pannå, signerad.
Bildyta 22 x 27 cm.
Enstaka repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildyta 22 x 27 cm.
Enstaka repa.
Auktionshuset Kolonn
1 225