FÅTÖLJER, 1 par, design Designers Guild. 1900/2000-tal.

40515. FÅTÖLJER, 1 par, design Designers Guild. 1900/2000-tal.

Blå klädsel med mörkare ränder.

Bruksslitage, fläckar, täcktyg under stol trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 179