HALSBAND, ÖRHÄNGEN 1 par + 1 st samt HÄNGE, 18k guld.

40514. HALSBAND, ÖRHÄNGEN 1 par + 1 st samt HÄNGE, 18k guld.

Med både imiterade och odlade pärlor. Halsband längd ca 54 cm.

Grovt slitage, pärlor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 757