Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ANNA GARDELL ERICSON. "Kanolds fabriker från Lisebergs gamla trädgård", akvarell, signerad.
405134. ANNA GARDELL ERICSON. "Kanolds fabriker från Lisebergs gamla trädgård", akvarell, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
35 x 50 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 50 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 325