LJUSSTAKAR, ett par, silver, Göteborg 1959.

405130. LJUSSTAKAR, ett par, silver, Göteborg 1959.

Höjd 15 cm.

Repor, den ena med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Repor, den ena med bucklor.

Antal besök: 765