STOLAR, 4 st, 1960-tal.

STOLAR, 4 st, 1960-tal.
405098. STOLAR, 4 st, 1960-tal.

Höjd 94 cm.

Bruksslitage. Tyg med fläckar. Lös dekordel i rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm.

Antal besök: 532