Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
BENGT ANDRÉN. "Vinter vid Ödåsen". Olja på duk, signerad.
405062. BENGT ANDRÉN. "Vinter vid Ödåsen". Olja på duk, signerad.
49 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 60 cm.
Växjö Auktionskammare
787