KOFFERT, rotting, 1900-tal.

KOFFERT, rotting, 1900-tal.
404970. KOFFERT, rotting, 1900-tal.

Längd 84 bredd 52 höjd 52 cm.

Slitage, skador. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 84 bredd 52 höjd 52 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 314