GOLVVAS samt SKÅLFAT, keramik, Gösta Millberg, Rörstrand, 1900-tal.

404918. GOLVVAS samt SKÅLFAT, keramik, Gösta Millberg, Rörstrand, 1900-tal.

Dekor av blad.
Vasens höjd 45 cm.
Skålfatets diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blad.
Vasens höjd 45 cm.
Skålfatets diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 655