Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Glas
Serviser
IRISHCOFFEEGLAS, 12 stycken, glas med förgylld kant.
404860. IRISHCOFFEEGLAS, 12 stycken, glas med förgylld kant.
Höjd 13 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
485