BAJONETT, Tysk för mauser, k98.

4048414. BAJONETT, Tysk för mauser, k98.

Bladlängd ca 35 cm
Totallängd ca 40 cm.

repor, använt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladlängd ca 35 cm
Totallängd ca 40 cm.

repor, använt bruksskick.

Antal besök: 289