PARTI BIJOUTERIER MED MERA, 1900/2000-tal.

40482. PARTI BIJOUTERIER MED MERA, 1900/2000-tal.

Partiet innehåller bland annat örhängen, halsband, ringar, armbandsur.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 865