MÅTT, BESTICK M.M., snidat trä, 1800/1900-tal.

404812. MÅTT, BESTICK M.M., snidat trä, 1800/1900-tal.

9 delar.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 delar.

Skador och slitage.

Antal besök: 1 134