APPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.

40479. APPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mässing. Höjd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Höjd 34 cm.

Slitage.

Antal besök: 653