Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
APPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.
40479. APPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.
Mässing. Höjd 34 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mässing. Höjd 34 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
483