PARTI SILVER, bestick, dräktsmycken mm, 18 & 1900-tal.

404769. PARTI SILVER, bestick, dräktsmycken mm, 18 & 1900-tal.

Bestående av bla fruktknivar, tårtspade, druvsax, skål mm
Tårtspadens längd ca 21,5 cm
Vikt ekl kniv med stålblad samt fruktknivar med träskaft ca 495 g.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tårtspadens längd ca 21,5 cm

Slitage och gravyr.

Antal besök: 696