SKRIVBORD. Engelsk stil, 1900-tal.

4047592. SKRIVBORD. Engelsk stil, 1900-tal.

Skrivbord med 8 lådor (två sitter ihop).
Längd ca 123 cm.
Bredd ca 61,5 cm.
Höjd ca 77,7 cm.
Hål emellan ca 56 cm, höjd ca 62 cm.

Bruksslitage, skav, märken samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 123 cm.
Bredd ca 61,5 cm.
Höjd ca 77,7 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 542